kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

Roztwonione 10 punktów

Komentarzy (0)
12-02-2012

Koszykarze GLKSu Nadarzyn, grając kolejny mecz III ligi, przegrali w sobotni wieczór we własnej hali z GKSem Mazowsze Grójec 80:93.

Niestety po raz kolejny brak konsekwencji w grze, nie pozwolił uszczęśliwić sporej gromadki kibiców przychodzących na mecze GLKSu. Mimo ładnego początku i prowadzenia w drugiej kwarcie 10 punktami, zawodnicy z Nadarzyna pozwalali odrabiać straty gościom, co w konsekwencji przyczyniło się do tego, że Mazowsze na przerwę schodziło już tylko z jednopunktową stratą.
Po przerwie niewiele się zmieniło, zawodnicy z Grójca nie tylko wyszli na prowadzenie, ale powiększali swoją przewagę, wygrywając całe spotkanie 93:80.

Wyniki po kwartach: I-25:22, II-47:46, III-64:70, IV-80:93

Skład GLKS: Kiliński Paweł, Rzepa Jacek, Wojcieszak Filip, Kiełek Łukasz, Plaskota Michał, Herczyk Marcin, Iwanowicz Grzegorz, Morawski Paweł, Kucharski Daniel, Kawecki Grzegorz, Rzepa Krzysztof, Kołakowski Daniel.
Trener: Jacek Gembal

Skład Mazowsza: Butrym Rafał, Biedrzycki Karol, Dąbrowski Damian, Mikołajczyk Damian, Świderski Rafał, Dziubiński Kamil, Ptaszek Remigiusz, Lenarcik Tomasz, Górecki Łukasz, Dębowski Piotr, Pietrzak Paweł, Ukleja Michał.
Trener: Andrychowicz Mirosław