29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Kopia poprzednich spotkań

Komentarzy (7)
26-02-2012

W sobotnim meczu koszykarzy, w walce o II ligę, GLKS Nadarzyn przegrał na własnym boisku z AZS UW Warszawa 68:87.
Kolejny mecz koszykarzy z Nadarzyna przebiegał według scenariusza z poprzednich meczy.  Pierwsza kwarta należy do GLKSu, zawodnicy wychodzą na boisko z animuszem i zdobywają nawet 11-sto punktową przewagę, po czym następuje seria błędów, brak obrony i mnóstwo niecelnych rzutów, które pozwalają gościom odrobić stratę i zejść na przerwę już z 4-ma punktami więcej.
Po przerwie sytuacja zmienia się tylko na moment,  Nadarzyn odrabia kilka punktów,  po czym znów oddaje pole i mecz kończy się tak jak wcześniejsze kolejną przegraną.

Wyniki po kwartach: I-29:18, II-38-42, III-54-66, IV-68:87

Skład GLKS: Kiliński Paweł, Rzepa Jacek, Rzepa Krzysztof, Plaskota Michał, Kołakowski Daniel, Kucharski Daniel, Herczyk Marcin, Wojcieszak Filip, Kiełek Łukasz, Iwanowicz Grzegorz.
Trener: Jacek Gembal

Skład AZS: michalak Maciej, Kwasiborski Piotr, Zimnowodzki Mateusz, Woś Radosław, Szczepański Bartek, Pieklak Maciej, Szafrański Marcin, Felbur Sergiusz.
Trener: Marek Pietrasik