kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

Przegrali prowadząc na 6 sekund przed końcem spotkania

Komentarzy (0)
17-11-2012

W czwartkowy wieczór w hali GOS przy ul. Sitarskich, GLKS Nadarzyn w rozgrywkach III ligi koszykówki podejmował zespół Polonii Warszawa. Mimo, że zespół z Nadarzyna przez całe spotkanie prowadził, a przewaga sięgała nawet 9-11 pkt., zespołowi gości na 6 sekund przed końcem spotkania udało się doprowadzić do remisu i sędziowie musieli zadecydować o 5 minutowej dogrywce, w której już niestety lepszą okazała się drużyna z Warszawy.
A szkoda, bo mecz, w szczególności jego końcówka, był na prawdę emocjonujący i wygrana była by dla zawodników oraz kibiców tą przysłowiową wisienką na torcie.

Wyniki: I kwarta -19:13, II kwarta -42:35, III kwarta - 65:61, IV kwarta -83:83, dogrywka - 88:98