16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

A-KLASA ROZPOCZEŁA SEZON WIOSENNY

Komentarzy (0)
28-03-2010

2010.03.28. Dzisiejszym meczem z Ursusem II Warszawa rezerwy GLKS-u grający w rozgrywkach piłki nożnej w A klasie, rozpoczęły sezon wiosenny.

Pierwsza połowa meczu, była nieciekawa, bowiem obie strony nie stworzyły żadnych groźnych sytuacji. Natomiast posypały się kartki i już w 22 minucie, po czerwonej kartce dla Amadeusza Maranowskiego, Nadarzyn grał w osłabieniu jednego zawodnika.
Dla przeciwników arbiter był nieco łaskawszy i żółte kartki zobaczyli Zdzisław Stanulewicz za "rozmowę" z sędzią, a bramkarz Michał Kłusek, za zatrzymanie piłki ręką poza polem karnym.
W drugiej połowie gra się ożywiła i Nadarzyn, choć w osłabieniu potrafił stworzyć sytuacje podbramkowe i już w 51 minucie Tomasz Głos, strzelił pierwszą bramkę dla GLKS-u, a dwie minuty później, za zagranie ręką Zdzisława Stanulewicza na polu karnym, arbiter podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Lavrenti Gagua.
  Zespół z Ursusa mimo trzech 100% sytuacji nie potrafił strzelić brami i mecz zakończył się wygraną Nadarzyna 2:0.

Skład GLKS II: Pasturczyk, Sztyk, Gagua, Gwiazda, Filipowicz, Opaliński (70 Paprocki), Kowalski, Maranowski (cz.k.), Głos (85 Podskrob), Suchecki (80 Brzostowski), Skowron (46 Kwiatkowski).