kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

RUSZYŁA DRUŻYNA OSPALE PO TRAWIE

Komentarzy (0)
01-04-2010

2010.04.01. W dzisiejszy czwartek o godz. 16.00 na stadionie GOS w Nadarzynie, rozpoczął się mecz  19 kolejki  III ligi łódzko – mazowieckiej, pomiędzy  GLKS Nadarzyn, a UKS SMS Łódź.

Pierwsza połowa nie zapowiadała większych emocji, zawodnicy GLKS grali ospale, a w 16 minucie meczu wręcz zasnęli na polu karnym, co wykorzystali goście strzelając bramkę na 0:1. W czasie przerwy pomogła chyba rozmowa w szatni bo w drugiej połowie GLKS zagrał szybciej, zdecydowanie i już w drugiej minucie gry Jakub Wójcicki zdobył wyrównującą bramkę dla Nadarzyna. Niespełna po następnych 6 minutach Nadarzyn prowadził już 2:1, a na prowadzenie wyprowadził nasz zespół wprowadzony po przerwie Piotr Bajera. I ten wynik chyba zadowalał zespół z Nadarzyna, bo choć wyprowadzili jeszcze kilka akcji to dalsze wydarzenia na boisku, to już w zasadzie gra na dowiezienie wyniku do końcowego gwizdka.

GLKS Nadarzyn - UKS SMS Łódź 2:1

Skład GLKSu: Łykowski, Goliński, Sztybrych, Wolski, Łowicki, Skowron (74 Kwiatkowski), Kucharski, Njoku (46 Bajera), Dzierżawski (83 Kowalski), Wójcicki, Jankowski (90 Suchecki).