29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Dopisujemy kolejną porażkę

Komentarzy (2)
12-05-2012

Niestety, zawodnicy GLKSu Nadarzyn, w meczy IV ligi piłki nożnej zaliczyli kolejną, 9 z rzędu porażkę. Tym razem przegrali na boisku w Mszczonowie z tamtejszą Mszczonowianką 1:2.

Mimo, że Mszczonowianka tworzyła więcej akcji, to Nadarzyn dobrze się bronił i po 70-ciu minutach, z obrazu gry, wydawało się, że GLKS wywiezie z Mszczonowa chociaż jeden punkt. Jednak tak się nie stało, dwie akcje, praktycznie jedna po drugiej, chwila dekoncentracji, nie upilnowani zawodnicy w polu karnym i Mszczonowianka prowadziła 2:0.
W końcówce Nadarzynowi udało się jeszcze strzelić bramkę, a w całej drugiej połowie mieli dwie dogodne sytuacje, ale niestety ich nie wykorzystali.
Zatem kolejna porażka i jak już pisaliśmy wcześniej prawdopodobieństwo pozostania w IV lidze jest już nikłe.