Pytają się mnie czasem sąsiedzi, co sądzę o Zwaplinskim, o prowadzonej... więcej »
wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »

PORAŻKA GLKS-U

Komentarzy (4)
09-05-2010

2010.05.08 W sobotę w Radomiu doszło do spotkania liderującego GLKS Nadarzyn z goniącym go, a zajmującym trzecie miejsce w tabeli Radomiakiem Radom.

Niestety, nie tego oczekiwaliśmy od naszego zespołu, który jak do tej pory miał w tym sezonie , tylko jedną porażkę. Zabrakło konsekwencji, spokoju, a zamiast tego była agresywna gra, która doprowadziła tylko do upomnienia czerwonymi kartkami Artura Wolskiego i Gallardo, co w dużym stopniu osłabia nasz zespół na następne mecze. Pierwszą bramkę gospodarze strzelili już w 19 minucie, a autorem bramki był Arkadiusz Oziewicz i to było jeszcze do odrobienie , niestety w drugiej połowie w 75 minucie z rzutu wolnego gospodarze podwyższyli na 2:0 (Dariusz Rolak) i praktycznie było już po meczu. W 81 minucie z rzutu karnego wynik ustalił Oziewicz, strzelając na 3:0.

GLKS: Łykowski - Goliński, Sztybrych, Wolski, Łowicki, Bobrowski, Kucharski, Figiel (84' Gallardo), Wójcicki, Dzierżawski (59' Bajera), Jankowski
Radomiak: Banasiak - Boryczka, Grunt, Świdzikowski, Rolak, Barzyński (84' Kurbiel), Skórski, Oziewicz (89' Kucharczyk), Sala, Kornacki, Tarnowski

żółte kartki: Sala - Sztybrych, Łowicki
czerwone kartki: Wolski, Gallardo

sędziował: Mariusz Korzeb (Warszawa)