Pytają się mnie czasem sąsiedzi, co sądzę o Zwaplinskim, o prowadzonej... więcej »
wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »

Drugie zwycięstwo w rozpoczętym sezonie

Komentarzy (1)
26-08-2012

GLKS Nadarzyn odniósł drugie zwycięstwo w rozpoczętym sezonie piłki nożnej 2012/2013 ligi okręgowej. Tym razem pokonując na własnym boisku 1:0 Świt Warszawa.

Pierwszą połowę zdominowali całkowicie piłkarze z Nadarzyna i choć mieli kilka stu procentowych sytuacji, na przerwę schodzili z zaliczka jednej bramki, którą w 35 minucie strzelił Adrian Piórkowski.
Po przerwie sytuacja na boisku nieco się zmieniła i do sytuacji podbramkowych dochodzili również goście. Niestety i chyba na szczęście dla GLKSu, nie udało im się doprowadzić do remisu.

GLKS po dwóch meczach ma komplet punktów i tylko mniejsza ilość strzelonych bramek pozycjonuje ich na drugim miejscu w tabeli.

Skład GLKSu: Michalik, Filipowicz, Mikulski, Kowalski j, Opaliński, Pieniążkiewicz (Sztyk), Piórkowski ż.k., Maranowski, Kowalski B (Rusinowski), Grochowalski ( Pawlicki cz.k.), Kwiatkowski (Drągowski)