16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W II LIDZE

Komentarzy (3)
08-08-2010

Dzisiejszy mecz rozgrywany na stadionie Znicza Pruszków (stadion w Nadarzynie,obecnie jest modernizowany do wymogów II ligi ) z Motorem Lublin, zakończył się zwycięstwem GLKS-u Nadarzyn 2:1. Obie bramki dla Nadarzyna strzelił Piotr Bajera.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy już w 6 minucie pokonali bramkę pilnowaną przez Patryka Dobromilskiego. Niestety radość nie trwała długo, gdyż już minutę później goście wyrównali na 1:1, a strzelcem bramki dla Motoru był, Marek Fudnakowski. Remis utrzymał się do 21 minuty, w której po raz drugi piłkę do bramki skierował wcześniej wspomniany Piotr Bajera.
Druga połowa to spektakl już mniej atrakcyjny , Motor próbował odrobić straty, zawodnicy GLKS-u zaatakowali jeszcze kilka razy z kontry, jednak żadnemu zespołowi nie udało się zmienić wyniku spotkania.

GLKS Nadarzyn - Motor Lublin 2:1

Składy:
GLKS: Misztal, Goliński, Ambroziak, Wolski, Łowicki, Sochocki (56 Sielski)(90 Maranowski), Grajek, Sztybrych, Wojtczak (68 Kaleta), Wójcicki, Bajera (74 Bobrowski).
Na ławce pozostali: Łykowski, Centkowski, Jankowski.

Motor: Dobromilski – Temeriwski, Krystosiak, Stadnicki, Dykij, Diaczuk-Stawicki (74 Fiedeń), Kycko, Mielniczuk (68 Jankowski), Fundakowski, Popławski (46 Wójcik), Droździel (46 Młynarski).

Sędziował: Jacek Lis (Ruda Śląska). Widzów: 400