29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

8 BRAMEK W PRUSZKOWIE

Komentarzy (7)
30-08-2010

Ładny mecz i aż 8 bramek zobaczyliśmy w meczu GLKS Nadarzyn, a Startem Otwock, rozegranym na pruszkowskim obiekcie sportowym Znicza. Nadarzyn w pierwszej połowie miał szansę strzelenia jeszcze kilku goli jednak, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.
Piłkarze GLKS-u przy stanie 3:0, chyba za bardzo uwierzyli , że jest już po meczu, oddali trochę pola Startowi, i nagle zrobiło się 4:3 dla Nadarzyna i nerwówka, bo Start przyspieszył i za wszelką cenę próbował chociaż zremisować, co spowodowało ostrzejszą grę w końcówce meczu. Jednak to Nadarzynowi udaje się strzeli w 90 minucie jeszcze jednego gola i ustalić wynik spotkania na 5:3.

Strzelcy bramek dka GLKS-u:Michał Kaleta (9min) Andrzej Dzierżawski (25),Piotr Bajera (47,59),Michał Wojtczak (90).
Dla Staru:  Ihor Mihałewskyj (58,62), Adam Warszawski (76)

GLKS Nadarzyn - Start Otwock 5:3

Skład GLKS: Misztal, Goliński, Ambroziak, Wolski, Centkowski, Kaleta, Dzierżawski (52 Wojtczak M), Grajek (72 Kopiś) , Wrzesiński (80 Oliwa), Sztybrych, Bajera (77 Jankowski).

Skład Otwocka: Bułka, Bobrowski, Choiński, Sobótka (37 Puciłowski), Mihalevskyy, warszawski, Powałka (46 Wocial), Buszko (41 Nowotka), Karaś, Kozakiewicz, Mazurkiewicz (46 Kamiński).