wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

KOLEJNE SPOTKANIE I KOLEJNE TRZY PUNKTY

Komentarzy (1)
11-09-2010

Kolejne trzy punkty, do swojego konta dopisują podopieczni trenera Matuszewskiego. W rozegranym dzisiaj spotkaniu II ligi piłki nożnej GLKS pokonał Jezioraka Iława 3:1.
Pierwsza połowa należała do Nadarzyna i to GLKS przez pierwsze 45 minut dyktował warunki gry na boisku , strzelając już w 8 minucie ładnego gola, a listę strzelców wpisał się Michał Wojtczak. Goście próbowali, atakować, lecz ataki były nie skuteczne, a nasz bramkarz niewiele miał pracy. W 33 minucie, po bardziej teatralnym upadku zawodnika Iławy, niż faulu, sędzia dyktuje rzut karny, a pewnym egzekutorem jedenastki jest Jewhenij Czupryna. Jeziorak doprowadza do remisu i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Druga połowa jest już bardziej wyrównana, jednak Nadarzyn dalej gra swoim tempem i w 69 minucie zdobywa kolejnego gola, podwyższając wynik na 2:1. Jeziorak nie rezygnują, w dalszym ciągu próbuje swoich sił dążąc do wyrównania, ale w 78 minucie Piotr Bajera wyjaśnia sytuację, strzela kolejnego gola iustanawia wynik meczy na 3:1.

Bramki dla Nadarzyna: Michał Wojtczak (8 min), Michał Wrzesiński (69) i Piotr Bajera (78)

Bramka dla Jezioraka: Jewhenij Czupryna (33)

Skład: Misztal, Goliński, Ambroziak, Wolski, Centkowski, Wrzesiński (Sochocki), Grajek (Bobrowski), Sztybrych, Oziewicz (Kaleta), Wojtczak M (Jankowski), Bajera.

Jeziorak: Imianowski, Zakierski, Czupryna, Frączek (68 Rybkiewicz), Kowalski (90 Wietecha), Zubrzycki, Kalkowski, Gondek, Kuciński (72 Kretow), Kuśnierz, Piceluk.

Żółte kartki: GLKS - Centkowski, Grajek, Jeziorak - Frączek, Kuciński.