17 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Roberta, Rudolfa, Stefana

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

NADARZYN NA RAZIE NIE DO ZATRZYMANIA

Komentarzy (5)
18-09-2010

W wyjazdowym meczu do Rzeszowa , GLKS pokonał tamtejszą drużynę Stal Rzeszów 1:0. Pierwsza połowa to wyrównana walka obu drużyn, mecz toczył się środku boiska, a zachowawcza postawa obu drużyn, spowodowała, że nie było w niej żadnych spektakturalnych akcji. W drugiej połowie do bardziej ofensywnych akcji ruszyła Stal, jednak dobra obrona GLKS-u, oraz nieskuteczność napastników, Stali spowodowała, że w dalszym ciągu brakowało bramek. W 62 minucie sędzia powinien podyktować rzut karny dla dla naszego zespołu, jednak zdecydował, że faul był przed linią pola karnego, a wykonywany rzut wolny okazał się nieskuteczny. Gospodarze, tak na prawdę, to tylko raz zagrozili bramce Piotra Misztala , a było to dopiero w 84 minucie, niestety dla ich nieszczęścia, a dla naszego szczęścia piłka odbiła się od słupka. Dwie minuty później akcja GLKS-u i rzut rożny. Piłka wybita poza pole karne wraca do zawodników GLKS-u, centra, zamieszanie w polu bramkowym, piłkę przyjmuje Artur Wolski, strzela i Nadarzyn obejmuje prowadzenie, którego już nie daje sobie wydrzeć do ostatniego gwizdka sędziego.
Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn 0:1
Po tym zwycięstwie na pewno przez tydzień będziemy liderem w tabeli.

Skład GLKS-u: 12. Piotr Misztal, 2. Maciej Goliński, 14. Artur Wolski, 3. Sebastian Ambroziak, 13. Przemysław Sztybryk (77' 15. Hubert Kopis), 4. Adam Centkowski, 6. Michał Kaleta (71' 13. Michał Wojtczak), 17. Michał Wrzesiński Ż (80' 16. Tomasz Oliwa Ż), 10. Przemysław Grajek, 9. Andrzej Dzierżawski Ż (60' 7. Arkadiusz Oziewicz), 8. Piotr Bajera.

Skład Stali: 33. Tomasz Wietecha, 16. Konrad Hus, 10. Piotr Duda, 8. Mateusz Rzucidło Ż (48' 21. Jacek Maciorowski), 3. Krystian Lebioda, 29. Krzysztof Weres, 4. Wojciech Reiman, 6. Damian Jędryas (75' 39. Damian Szala), 19. Andreja Prokić Ż, 12. Karol Wójcik Ż (73' 7. Wojciech Krauze), 11. Ireneusz Gryboś (45' 9. Konrad Maca).

Sędziował: Mariusz Muszyński (Łódź).

Żółte kartki: GLKS -  Dzierżawski, Wrzesiński, Oliwa,