16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

RÓWNIA POCHYŁA

Komentarzy (2)
30-10-2010

Niestety jest źle, piłkarze w rozgrywkach II ligi, zanotowali kolejną porażkę i od momentu bycia liderem , 6 kolejek temu spadli na 12 pozycję w tabeli, a to tylko dla tego, że mają lepszy bilans straconych bramek, niż kolejne dwie drużyn na miejscu 13 i 14 i jak tak dalej pójdzie to rundę jesienną skończą na miejscu spadkowym.
Wyjazdowy mecz, do Olsztyna przyniósł ambitniejszą grę, zawodników GLKSu, jednak zabrakło siły, kondycji i mecz w rezultacie skończył się wygraną OKSu 1945 Olsztyn 0:2.
Pierwszą bramkę dla OKS zdobył Michał Renusz w 57. minucie , a wynik meczu ustalił Jakub Kowalski, strzelając karnego w 75 minucie.

OKS 1945 Olsztyn - GLKS Nadarzyn 0:2

Skład GLKSu:(1) Maciej Łykowski, (19) Jarosław Łowicki, (4) Adam Centkowski, (14) Artur Wolski, (2) Maciej Goliński,(17) Michał Wrzesiński, (18) Przemysław Sztybrych (84'(6) Michał Kaleta), (10) Przemysław Grajek, (9) Andrzej Dzierżawski, (58'(5) Arkadiusz Oziewicz), (16) Tomasz Oliwa, (64'(11) Jakub Wojtczak), (8) Piotr Bajera

Skład OKSu:(33) Rafał Gikiewicz (18) Janusz Bucholc, (5) Paweł Baranowski,(23) Arkadiusz Koprucki,(7) Paweł Głowacki,(87) Jakub Kowalski(86'(6) Krzysztof Filipek),(11) Robert Tunkiewicz, (89'(17) Piotr Głowacki), (10) Daniel Michałowski, (24) Michał Renusz, (21) Mateusz Różowicz, (55'(22) Eduardo), (14) Bogdan Miłkowski,(55'(9) Łukasz Suchocki)

Kartki żółte:(4) Adam Centkowski, (18) Przemysław Sztybrych

Sędziował: Tomasz Tobiański (Gdańsk)

Widzów: 1000 osob.