kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

PIĄTY REMIS W RUNDZIE WIOSENNEJ

Komentarzy (1)
30-04-2011

Na dziewięć spotkań rundy wiosennej w rozgrywkach II ligi wschodniej piłki nożnej, podopieczni trenera Matuszewskiego zremisowali po raz piąty. Tym razem jako gospodarze, zremisowali 1:1 ze Stalą Rzeszów.
Przebieg spotkania miał charakter wyrównany, choć ze wskazaniem na Nadarzyn. Całkowicie nie można zgodzić się ze słowami komentatora, oraz trenera Stali, którzy powiedzieli po meczu, że drużyna z Rzeszowa była zespołem dużo lepszym, no chyba że mieli na myśli to, że już w "pierwszej" akcji jaką przeprowadziła drużyna z Rzeszowa w "14" minucie padł gol, strzelony przez Mateusza Jędryasa. Można brać pod uwagę jeszcze to, że akcje jakie przeprowadzała Stal, a było ich na cały mecz, cztery, może pięć, były bliskie "setki", jednak tylko bliskie. Za to GLKS od pierwszych minut, dość często szturmował bramkę gości, stwarzając zagrożenie podbramkowe.
Jedną z 100% sytuacji nie wykorzystał w 22 minucie Dawid Dynarek, strzelają potężnie, ale zbyt mało precyzyjnie i piłka poszybowała nad bramką przeciwnika. Takiej sytuacji 41 minucie nie zmarnował Emil Rembiejewki wprowadzony w pierwszej połowie za kontuzjowanego Piotra Bajerę, strzelając po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, główką na 1:1. W ostatnich minutach na rozstrzygnięcie spotkania miał szansę jeszcze Adam Centkowski, który piłką trafił w wewnętrzną część słupka, niestety po odbiciu piłka trafiła wprost w ręce bramkarza.
Po spotkaniu bardzo poważnych kontuzji doznali Piotr Misztal i Piotr Bajera, prawdopodobnie wykluczających ich z rozgrywek w tym sezonie.
Skład GLKS: Misztal (71 Łykowski) - Sala, Cegliński, Centkowski, Wojtczak M., Dynarek, Grajek, Wrzesiński, Charzewski, Wojtczak J. (52 Kaleta) , Bajera (27 Rembiejewski)

Skład Stali: Wietecha - Duda, Czarny, Lebioda, Hus, Margol (39 Krzysztoń), Reiman, Prokić, Krauze, Fabianowski (81 Wolański), Jędyras (82 Maca)

Żółte kartki: Grajek, Charzewski - Wietecha, Czarny, Lebioda, Margol, Prokić, Krauze

GLKS Nadarzyn 1:1 Stal Rzeszów