wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

PODZIAŁ PUNKTÓW W DERBACH POWIATU

Komentarzy (0)
08-05-2011

W dziesiątym spotkaniu rundy wiosennej II ligi piłkarskiej, piłkarze GLKSu zremisowali w wyjazdowym spotkaniu  ze Zniczem Pruszków 2:2. Jest to już 6 remis na wiosnę, a 3 z rzędu.
Mecz jak na derby przystało był emocjonujący, każda z drużyn chciała pokazać, że to ona w powiecie jest lepsza, niestety i tym razem nie udało się rozstrzygnąć tej kwestii.
Mecz obfitował w dużo walki, jednak większość akcji kończyła się tuż przed polem karnym zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Pierwsza bramka padła dla gospodarzy w 11 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a do bramki piłkę skierował Arkadiusz Jędrych. Gol chyba podrażnił ambicje nadarzyńskich piłkarzy, bo jak by śmielej zaczęli atakować i w 26 minucie udało im się doprowadzić do remisu , a strzelcem bramki dla GLKSu był Piotr Charzewski. Końcówka pierwszej połowy, jak i prawie cała druga, to kolejne minuty walki i próba rozstrzygnięcia meczu na swoją korzyść i wydawało się, że tą korzyść osiągnie Pruszków, ponieważ w 82 minucie, sędzia dyktuje, można powiedzieć kontrowersyjny rzut wolny, po wykonaniu którego, pierwszy do piłki na polu karnym dochodzi Arkadiusz Jędrych i po raz drugi w tym meczu wpisuje się na listę strzelców. I w tym momencie wydawało się, że już będzie wiadomo kto wygra mecz, jednak trzy minuty później Nadarzyn wykonuje rzut rożny, po którym najwyżej do piłki wyskakuje Łukasz Zaniewski i główką ustala wynik meczu na 2:2.
Sędzia przedłużył jeszcze spotkanie o 4 minuty, jednak żadnej z drużyn nie udało się przeprowadzić skutecznej akcji.

Znicz Pruszków 2:2 GLKS Nadarzyn
Jędrych 11, 81 - Charzewski 26, Zaniewski 85

Skład GLKS: Łykowski - Centkowski, Cegliński, Sala (75 Goliński), M. Wojtczak, Charzewski, Grajek, Dynarek, Wrzesiński (90 Sielski), Zaniewski, Kaleta (83 J.  Wojtczak).

Skład Znicza: Błażejczyk - Tomczyk, Jędrych, Makowski, Januszewski, Kasztelan,  Osoliński, Kucharski, Rackiewicz, Kopciński (67 Bylak ), Witkowski (67 Rybaczuk).

Żółte kartki: Tomczyk, Rackiewicz - Wojtczak, Zaniewski