kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

DŁUGO OCZEKIWANE ZWYCIĘSTWO

Komentarzy (0)
14-05-2011

W wyjazdowym spotkaniu II ligi piłki nożnej GLKS Nadarzyn pokonał Wisłę Płock 1:0 . Bramkę w 47 minucie strzelił Emil Rembiejewski.
Pierwsze pół godziny spotkania, to gra zachowawcza obu zespołów  prawie nic się nie działo, a przeprowadzane akcje kończyły się na odebraniu piłki przeciwnikowi, przed polem karnym, albo sytuacją autową. Pierwsza groźną akcję mogliśmy zobaczyć dopiero w 28 minucie i to właśnie za sprawa naszego zespołu, a konkretnie Łukasza Zaniewskiego, który doszedł do podania prawie przy samym narożniku, ograł przeciwnika, co utorowało mu drogę do prawie samej "piątki" , tutaj mógł szukać któregoś z współpartnerów, jednak zdecydował sie na strzał, niestety prosto w bramkarza. Odpowiedź nastąpiła chwilę później, na bramkę strzelał Matar Guèye, jednak w prosto w ręce Maćka Łykowskiego. Do końca pierwszej połowy oba zespoły miały jeszcze po kilka akcji, ale już mniej zagrażającym obu bramkarzom.
Druga połowa , to bramka strzelona już w 47 przez Emila Rembiejewskiego, ustawienie zespołu na obronę wyniku i mimo, że zespół z Płocka  przeprowadził kilka zmasowanych ataków w szczególności w samej końcówce meczu to wydawało się że Wisła tego dnia jest całkowicie bezradna.
W drugiej połowie na uwagę może zasługiwać jeszcze kontratak, wyprowadzony przez nasz zespół w 69 minucie spotkania i tym razem bohaterem mógłby być Łukasz Zaniewski, gdyby zachował się mniej egoistycznie, poprowadzoną piłkę prawie przez pół boiska mógł w końcowej fazie podać do wychodzącego na czystą pozycję Piotra Charzewskiego, jednak nie zdecydował sie na taki wariant, uderzając piłkę daleko od bramki.

Wisła Płock -GLKS Nadarzyn 0:1

Skład GLKS : Łykowski – Cegliński, Centkowski (Ambroziak 46.), Sala, Dynarek, Grajek, Charzewski, Zaniewski (J.Wojtczak 91.) , Wojtczak , Rembiejewski (Wrzesiński 68., Sielski 92.) – Goliński

Skład Wisły: Kamiński – Nadolski, Wyczałkowski, Kursa, Pielak (Sekulski 85.), Lewandowski (Wiśniewski 62.), Matar (Zabłocki 79.), Nowacki, Adamczyk (Sing 62.), Jaroń, Biliński