kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

WYSOKA PRZEGRANA W MECZU NA REMIS

Komentarzy (0)
22-05-2011

Po dwóch błędach bramkarza i jednym arbitrów, GLKS Nadarzyn przegrał na własnym boisku w rozgrywkach II ligi ze Świtem Nowy Dwór Maz. 3:1.
Mecz, biorąc pod uwagę całe spotkanie miał charakter wyrównany, zarówno jedna jak i druga drużyna miała kilka ciekawych akcji, po której mogły paść bramki. Jednak, to niefortunna (samobójcza) bramka, strzelona w 4 minucie  przez Emila Rembiejewskiego i niefortunnej obronie Macieja Łykowskiego, ustawiła przebieg spotkania na tyle, że to Nadarzyn musiał odrabiać straty, odsłaniając sie i narażając na kontry.
Po stracie bramki, jeszcze nic nie wskazywało na porażkę GLKSu, wyrównana gra, powodowała , że była szansa na odrobienie strat. Jednak w 45 minucie, piłkę na pole karne z rzutu wolnego, prawie z połowy boiska, wrzuca Dariusz Zjawiński, Adam Gmitrzuk markuje uderzenie głową i znów spóźniona reakcja Macieja Łykowskiego powoduje utratę drugiego gola.
W drugiej połowie Nadarzyn nie rezygnuje i próbuje doprowadzić jeszcze chociaż do remisu, jednak obrona gości skutecznie powstrzymuje ataki GLKSu lub piłka nie trafia w światło bramki. W 88 minucie, po ewidentnym błędzie arbitrów i nie zauważonym spalonym, kropkę nad "i" stawia Piotr Maślanka, strzelając gola na 3:0.
W 90 minucie po ładnym strzale z rzutu wolnego, honorową bramkę dla Nadarzyna strzela Piotr Charzewski, ustalając wynik spotkania na 3:1.

GLKS Nadarzyn - Świt Nowy Dwór Maz. 1:3

Składy:
GLKS: 1. Łykowski Maciej - 7. Sala Dawid(67'17. Andrzej Dzierżawski), 2. Goliński Maciej, 14. Sztybrych Przemysław, 19. Cegliński Rafał, 8. Wojtczak Michał, 13. Dynarek Dawid (46'15. Michał Wrzesiński), 10. Grajek Przemysław, 9. Rembiejewski Emil, 6. Charzewski Piotr, 11. Zaniewski Łukasz (46'18. Jakub Wojtczak)

Świt: 1. Bigajski Michał, 30. Gmitrzuk Adam, 21. Szymiczek Piotr, 6. Drwęcki Karol, 25. Lendzion Marek, 5. Enow George, 8. Obem Marcellinus (90'16. Tomasz Różycki), 17. Jagodziński Michał (70'32. Grzegorz Kończyński), 7. Kosiec Rafał(85'2. Piotr Maślanka), 9. Czerkas Adam (89'4. Jakub Woropajew), 10. Zjawiński Dariusz