wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

Czwarto ligowcy zrewanżowali się za Żyrardów

Komentarzy (0)
31-08-2011

W dniu dzisiejszym czwarto ligowcy wygrali na własnym boisku z zespołem KS Warka 4:1, tym samym rehabilitując porażkę 1:4, cztery dni temu w Żyrardowie.
Mimo wygranej i przewagi jednego zawodnika, w 41 minucie za faul w polu karnym na zawodniku GLKSu, czerwoną kartkę otrzymał Wachowski Patryk, to statystycznie więcej akcji i dłużej przy piłce utrzymywał się zespół z Warki, można nawet postawić tezę, że skuteczność Nadarzyna w dzisiejszym spotkaniu to 50 % , na „jakieś”  osiem akcji w całym spotkaniu strzelili 4 bramki.
Jedyną bramkę dla gości strzelił w 34 minucie spotkania Kiliański Tomasz z rzutu pośredniego z 5 metrów, za głośne użycie wulgarnego słowa przez bramkarza GLKSu.
Bramki dla Nadarzyna strzelali, w 28 i 30 minucie Grzegorz Kwiatkowski, w 42 minucie Wojtczak Jakub z rzutu karnego i w 87 minucie bramka samobójcza po niefortunnym zagraniu bramkarza gości, Piotra Przepiórki.

Skład GLKS : Rafał Dwórzyński,  Marcin Naziębło, Herbert Ad indu Orlando, Mateusz  Sielski, Adrian Piórkowski, Arkadiusz Świderski, Mariusz Berliński, Norbert Filipowicz (65’Amadeusz Maranowski), Łukasz Zapolski (77’Piotr Opaliński), Jakub Wojtczak (88’ Sławomir Mikulski), Grzegorz Kwiatkowski (81’ Mateusz Pieniążkiewicz).

Skład Warki: Piotr Przepiórka, Łukasz  Jopek, Paweł Lewandowski (59’Marcin Skorupski),Patryk Wachowicz, Emil Jędrzejewski, Damian Filipek, Stanisław Kulej (59’Mateusz Najder), Oskar  Bawor (72’Jakub Kaźmierczak), Maciej Kruk, Tomasz Kiliański, Michał Orłowski (55’Bartłomiej Jałocha).

Żółte kartki: Świderski, Naziębło, Berliński - Najder
Czerwona kartka : Wachowicz (KS Warka)