wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

Zwycięstwo nad Victorią

Komentarzy (0)
30-10-2011

GLKS Nadarzyn pokonał w wyjazdowym meczy IV ligi piłki nożnej Victorię Sulejówek 1:0

Zawodnicy Nadarzyna przystąpili do spotkania w odróżnieniu od poprzednich, z lekkimi  przetasowaniami w składzie. I chyba na plus, a najlepszą zmianą dla zespołu, było postawienie na środku obrony razem z Mateuszem Sielskim, Bartka Kowalskiego, który bardzo dobrze spisywał się na tej pozycji.  Jednak defensywa ta mogła być już w 14 minucie rozbita, ponieważ Mateusz Sielski za faul na zawodniku, dostał drugi żółty kartonik i powinien zejść z boiska,  jednak sędzia chyba pomylił się w swych zapiskach i nie pokazał zawodnikowi czerwonej kartki.
O ile ten los nie spotkał Mateusza Sielskiego, to sędzia chcąc naprawić swój lapsus z pierwszej połowy,  w 66 minucie spotkania pokazał drugą żółtą kartkę Norbertowi Filipowiczowi w konsekwencji czerwoną i tym razem nakazał zejść zawodnikowi z boiska.
Mimo, że pierwsza połowa należała do udanych, a obraz gry znacznie różnił się od prezentowanych, w poprzednich spotkaniach, to gra zaczęła się właśnie dopiero od 66 minuty, gdy zespół grając w dziesięciu musiał przyjąć inną strategię gry i inne ustawienie na boisku, co w konsekwencji zaowocowało strzeleniem w 71 minucie bramki przez Jakuba Wojtczaka.

Victoria Sulejówek - GLKS Nadarzyn 0:1

Skład GLKS: Wysocki Paweł, Kowalski Bartosz, Sielski Mateusz (ż), Filipowicz Norbert (cz), Opaliński Piotr, Sztyk Dawid, Kwiatkowski Grzegorz, Piórkowski Adrian, Wojtczak Jakub, Pieniążkiewicz Mateusz, Gagua Lavrenti(ż).

Skład Viktorii:  Ardej Marcin, Betliński Rafał, Kuśmierczak Marcin(24'Daniel Mariusz), Cacko Zbigniew, Kolasa Paweł, Piórczyński Mateusz, Ostrowski Damian, Puciłowski Łukasz, Kopeć Karol, Enozelm Jan, Kostrzewa Cezary