Pytają się mnie czasem sąsiedzi, co sądzę o Zwaplinskim, o prowadzonej... więcej »
wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »

Bez prezentu na Mikołajki

Komentarzy (0)
07-12-2012

W rozgrywanym wczoraj meczu XII-stej kolejki sezonu 2012/2013, w I Mazowieckiej Lidze Juniorek, siatkarki z Nadarzyna nie zrobiły sobie prezentu mikołajkowego i przegrały z zespołem MOS Wola Warszawa 1:3.

Pierwszy set niezbyt udany i porażka do 16. W drugim secie dziewczyny z Nadarzyna grają trochę lepiej i wygrywają go do 22. Trzeci set podobny do drugiego, przez większość spotkania prowadzi GLKS, jednak w końcówce MOS dogania, wyprzedza i wygrywa do 21. W czwartym to już totalna dominacja zespołu gości, który wygrywa seta do 12 i cały mecz 1:3.