28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

A można było wygrać ...

Komentarzy (2)
11-03-2012

Mimo wyrównanego poziomu gry, oraz prowadzenia GLKSu Nadarzyn od początku meczu w rozgrywkach III ligi koszykówki mężczyzn z Legionem Legionów, to w końcówce lepszą drużyną okazał się zespół z Legionowa.

Nadarzyn, co można już chyba zaliczyć do tradycji, bardzo dobrze rozpoczął spotkanie wygrywając pierwszą kwartę 25:19, oraz drugą zakończoną wynikiem 40:34. Po przerwie już nie było tak dobrze, ponieważ Legion odrabia stratę i wychodzi na prowadzenie. Walka trwała jednak nadal, a wynik zmieniał się symetrycznie kosz za kosz i trzecia kwarta kończyła się wynikiem 58:59 dla przyjezdnego Legionowa.
W czwartej kwarcie, szala przeważa się raz na korzyść jednej drużyny, a raz na drugiej. W końcówce meczu Nadarzyn nie trafia kilku koszy i Legionowo obejmuje trzy punktową przewagę. Na kilkanaście sekund przed zakończeniem spotkania, trener GLKSu bierze czas i ustala taktykę rzutu na remis, za trzy punkty. Niestety Legionowo dobrze się broni i niestety Nadarzyn przegrywa kolejny mecz 70:73. A było już tak blisko.

GLKS Nadarzyn - KS Legion Legionowo 70:73

Skład GLKS: Kiliński Paweł, Rzepa Jacek, Wojcieszak Filip, Kiełek Łukasz, Plaskota Michał, Herczyk Marcin, Iwanowicz Grzegorz, Kucharski Daniel, Kawecki Grzegorz, Rzepa Krzysztof, Kołakowski Daniel, Brzeczkowski Jakub.
Trener: Jacek Gembal