28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Remis u lidera

Komentarzy (2)
15-10-2012

W wyjazdowym spotkaniu do Ożarowa Maz. piłkarze GLKSu Nadarzyn zremisowali z obecnym liderem rozgrywek ligi okręgowej Ożarowianką 1:1.

Mecz dla GLKSu rozpoczął się niepomyślnie, ponieważ gospodarze już w 7 minucie obieli prowadzenie i wydawało się, że odrobienie straty na polu rywala będzie trudne. Nadarzyn jednak nie poddawał się prowadząc równorzędną walkę, w której po jednym z ataków, w polu karnym sfaulowany został zawodnik z Nadarzyna, a karnego na bramkę zamienił Grzegorz Kwiatkowski, wyrównując stan meczu na 1:1.
Sprawca faulu otrzymał żółtą kartkę, a kilka minut później za dyskusje z sędzią, zobaczył żółty kartonik po raz drugi i musiał zejść z boiska. Niestety gra w przewadze jednego zawodnika niewiele zmieniła, a mecz zakończył się podziałem punktów.

Skład: Michalik, Filipowicz, Kowalski J (Sztyk), Mikulski, Opaliński, Pieniążkiewicz, Milewski (Banasiewicz), Piórkowski, Grochowalski, Pawlicki (Kordel - Włodarczyk), Kwiatkowski.